BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 08 30

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie Europos vyrų krepšinio čempionato atidarymo šventę ir atliktus pasiruošimo darbus. "Pasiruošimas yra tikrai geras, turiu omenyje infrastruktūros sutvarkymą, sporto arenų pasirengimą, viso organizacinio komiteto nuveiktus darbus. Tikiu, kad lygiai taip pat gerai pasirengusi bus ir Lietuvos krepšinio rinktinė. Norisi palinkėti kuo geriausios kloties mūsų komandai, ryžto, gebėjimo įveikti bet kokius sunkumus ir kokias tik bebūtų problemas", – teigia A. Kubilius.

Kalbėdamas apie valstybės valdomų įmonių pažangą per praėjusius metus, Premjeras pabrėžia, kad įmonių rezultatai pagerėjo – pelnai ir dividendai išaugo iki dviejų kartų. Vis dėlto didžioji dalis pagerėjimo yra pasiekta dėl ekonomikos atsigavimo, o ne dėl to, kad įmonės sugebėjo ženkliai pagerinti savo veiklą. Ministras Pirmininkas tvirtina, kad po dvidešimties Nepriklausomybės metų atsiranda efektyvūs instrumentai, kurie leidžia analizuoti ir vertinti įmonių veiklą, taip pat įmonių vadovybėms kelti klausimus apie jų veiklos tikslus, metodus, įmonės imamos skatinti ir priverčiamos siekti efektyvesnių rezultatų. Premjero teigimu, didžiausias dėmesys bus skiriamas dešimčiai stambiausių ir svarbiausių valstybės valdomų įmonių ir jų ilgalaikiams planams bei tikslams.

Interviu Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie Balsių vidurinę mokyklą, vieną iš šešių pilotinių projektų, rengtą koncesijos pagrindais.