BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 09 20

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui dėkoja Europos vyrų krepšinio čempionato organizatoriams, rinktinės nariams, treneriams bei visiems, prisidėjusiems prie to, kad ši graži šventė įvyktų. Premjeras džiaugiasi, kad krepšinio srities ekspertai gyrė Lietuvą už čempionato organizavimą aukščiausiu lygiu. Vyriausybės vadovas norėtų, kad kitąmet vyrų krepšinio atrankos į olimpines žaidynes turnyras vyktų Lietuvoje, taip pat bus mėginama per ateinantį dešimtmetį Lietuvoje surengti dar vienas Europos pirmenybes, kartu su kitomis Baltijos šalimis – netgi Pasaulio čempionatą.

Ministro Pirmininko teigimu, bendras Lietuvos ir Lenkijos ekspertų darbas vertinant tautinių mažumų švietimo padėtį pasiteisino, o pasiekti rezultatai užkirs kelią įvairioms spekuliacijoms. "Lenkiškose mokyklose bendras lietuvių kalbos brandos egzaminas bus pradėtas realizuoti lanksčiau, moksleiviai neturi gąsdintis. Egzamino forma bus viena – rašinys, o egzamino vertinimo normos pereinamuoju laikotarpiu gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į moksleivių pasirengimo lygį", – interviu teigia Premjeras A. Kubilius.