BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 09 27

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie Seime svarstomas Šilumos ūkio įstatymo pataisas, Prancūzijos Premjero vizitą į Lietuvą, K. Prunskienės susitarimą su V. Putino partija bei pirmąją JAV sertifikuotą prekybinę misiją į Lietuvą.

Pasak Premjero, Vyriausybė ieškos būdų, kaip amortizuoti šilumos kainas, tačiau šioje situacijoje didelė atsakomybė tenka ir savivaldybėms. Palyginus kai kurių savivaldybių tiekiamos šilumos kainas, galima aiškiai matyti, kokį rezultatą gali pasiekti gerai besitvarkančios savivaldybės.

Kalbėdamas apie pirmąją JAV sertifikuotą prekybinę misiją į Lietuvą, Vyriausybės vadovas pastebi, kad tai pirmas toks įvykis per 20 metų. Tokias misijas JAV anksčiau yra rengusi į Meksiką, Kiniją, Indiją, tačiau kaimyninėse valstybėse šio precedento nėra buvę. Misijoje dalyvaujančios kompanijos atvyko ieškoti, kur investuoti Lietuvoje, kadangi Lietuva yra patraukli savo mokestinėmis ir verslo sąlygomis, patogia geografine vieta, leidžiančia plėtoti verslą ir į kaimynines šalis bei Europos Sąjungą.