BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 10 04

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie Trišalės tarybos posėdį, galimybes sumažinti šilumos kainą gyventojams, pensijų kompensavimą ir šeimos koncepciją.

Pasak Premjero, su socialiniais partneriais aptariami šalies finansų stabilumo, užimtumo skatinimo bei pagalbos tiems, kurie yra mažiausiai apsaugoti, klausimai. Ministras Pirmininkas teigia, kad negalima svarstyti vienos iš temų, nematant likusiųjų. Jeigu yra didinamos išlaidos, kartu didėja ir valstybės skola, o tai gresia šalies finansiniu nestabilumu.

Kalbėdamas apie šeimos koncepciją, Vyriausybės vadovas tvirtina, kad "iš tikrųjų reikia Lietuvoje pasiekti brandų ir svarbų sutarimą, kad neliktų niekam abejonių, kas yra šeima ir kodėl ji mums rūpi“.