BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 11 22

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie situaciją „Snore“. Pasak Premjero, daugiau informacijos bus žinoma rytoj, kai laikinasis administratorius pateiks duomenis apie vidinę padėtį banke.

Vyriausybės vadovas primena, kad 99 proc. indėlininkų yra apdrausti, o jų indėlių saugumas yra garantuotas valstybės. Kalbėdamas apie verslą, Premjeras teigia, kad įmonių, turėjusių didesnius nei 100 tūkst. eurų vertės indėlius, yra apie 260 (Lietuvoje iš viso yra registruota 60 tūkst. įmonių). Kiekviena įmonė yra svarbi, ir ieškoma būdų, kaip padėti išspręsti kylančias problemas. Ministras Pirmininkas taip pat tvirtina, kad susiklosčiusios banko „Snoras“ padėties poveikis bendrai ekonomikai neturėtų būti labai didelis.