BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 12 06

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie ateinančių metų biudžeto formavimą. Premjero teigimu, Vyriausybės sprendimas atsakingas, realiai įvertinantis kitų metų finansinę situaciją, kuri blogėja ne dėl pačios Lietuvos kaltės, o dėl neigiamos įtakos iš euro zonos. Seime diskusijos dėl biudžeto tęsis toliau, bus svarstomos galimybės „apmokestinti prabangą“, nekilnojamąjį turtą, prabangius automobilius. Viešojo sektoriaus išlaidas planuojama mažinti 4 proc., tačiau tai neturėtų paliesti atlyginimų.

Kalbėdamas apie „Snorą“, Ministras Pirmininkas teigia, kad banko problemos sprendžiamos papildomai nesiskolinant, kadangi dar spalį Lietuva sugebėjo pasiskolinti už padorią kainą – mažiau nei 6 proc. palūkanas. Pasiskolinti pinigai bus skirti tam, kad indėliai būtų grąžinti.

Vyriausybės vadovas interviu taip pat kalba apie partijų finansavimo įstatymą.