BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2011 12 13

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie gandus dėl „Swedbank“, kitų metų biudžetą, galimą palūkanų apmokestinimą ir prabangos mokesčius.

„Pasiūlymas panaikinti lengvatas, kurios iki šiol galiojo indėlių palūkanoms, nėra susietas su prabanga, tai yra logiška tąsa mūsų ligšiol vykdytos mokestinės politikos. Palūkanos yra tokios pat pajamos, kaip ir pajamos iš darbo santykių ar iš dividendų, todėl pasiūlymas yra visai logiškas“, – teigia Premjeras.

Kalbėdamas apie visų partijų atsakomybę priimant kitų metų biudžetą, Premjeras tvirtina, kad kitų metų biudžetas yra viso Seimo, visų partijų atsakomybės egzaminas. „Šiandiena yra tas metas, kai visos partijos gali būti koalicijoje su Lietuva, o ne tik su savo partinėm idėjom“, – sako Vyriausybės vadovas.