BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Data

2009 12 08

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius – apie pensijų kompensavimą, pirmąsias Permainų Vyriausybės metines, Ministrų kabineto kompetenciją, biudžeto svarstymą Seime bei struktūrinę sveikatos apsaugos įstaigų reformą. Premjeras teigia, kad Prezidentės siūlymas pensijų kompensavimo tvarką nustatyti įstatymu atskleidžia norą dar labiau sustiprinti ne tik Vyriausybės, bet ir Seimo įsipareigojimus pensininkams. Ministras Pirmininkas, vertindamas metus trukusią Vyriausybės veiklą, dėkoja žmonėms ir politikams, sugebėjusiems atlaikyti didžiulius išbandymus bei rasti priemonių kovai su krize. Ministrų kabinetas įrodė, kad sugeba suvaldyti krizę – tą pripažįsta ir tarptautiniai ekspertai.
Kalbėdamas apie biudžeto svarstymus Seime, Ministras Pirmininkas tvirtina, kad siūlomas biudžetas yra tinkamas, o jo nepriėmimo pasekmės, kurios lauktų, jei Lietuva 2010 metus pradėtų neturėdama biudžeto plano, būtų labai skaudžios. Premjeras teigia, kad sveikatos apsaugos įstaigų reforma užtikrins geresnę sveikatos priežiūros paslaugų kokybę pacientams. Visos sistemos racionalizavimas sudarys sąlygas sveikatos apsaugai skirtiems mokesčių mokėtojų pinigams būti panaudotiems pagal paskirtį: finansavimas turi pasiekti ligonį, o ne maitinti per daug išpūstą sveikatos priežiūros įstaigų struktūrą.