BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2012 12 20

Įvertinimas
1

Premjeras Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ kalba apie šiandien Seime laukiantį kitų metų šalies biudžeto projekto svarstymą, Darbo partijos narių imuniteto panaikinimo klausimą, vakar Vyriausybės priimtą sprendimą, lesiantį elektros kainai mažėti 1-1,5 cento, minimalios mėnesinės algos (MMA) didinimą.

Kalbėdamas apie kitų metų biudžeto projekto svarstymą Vyriausybės vadovas pabrėžia, kad tai –labai svarbus šalies dokumentas, kuris ne tik parodo politinį stabilumą bei nubrėžia ateinančių metų ekonomikos perspektyvas, bet ir siunčia žinią užsienio finansinėms institucijoms apie mūsų fiskalinę politiką, finansinės drausmės laikymąsi.

Premjeras taip pat akcentuoja, kad nei biudžeto svarstymas, nei Vyriausybės darbas niekaip nėra susiję su Darbo partijos narių imuniteto panaikinimo klausimu. „Dar formuojant koaliciją pabrėžiau, kad imuniteto klausimas negali būti siejamas nei su valdančiosios daugumos klausimu, nei su Vyriausybės darbu. Nepateisinu ir nesuprantu tokių dalykų kaip spaudimas. Politikas turi elgtis sąžiningai ir atsakingai, prisidėti prie teisinės, demokratinės valstybės formavimo,“ – interviu sako Ministras Pirmininkas A. Butkevičius.

Kalbėdamas apie MMA didinimą Premjeras teigia, kad Lietuvoje turi baigtis vergavimo laikotarpis. „Kai žmogus gaus didesnes pajamas, jis daugiau ir išleis. Verslininkas, orientuotas į vidaus rinką po 3-4 mėnesių pamatys, kad ekonominis procesas greitėja, perkamumas auga, dėl to didėja pajamos, gamyba,“ – teigia Vyriausybės vadovas paklaustas, kaip vertina pasigirstančius vertinimus, kad dėl MMA didinimo daugės atleidimo, bus samdoma ne visai darbo dienai.

Baigdamas pokalbį Ministras Pirmininkas A. Butkevičius visiems Lietuvos gyventojams linki Šv. Kalėdas pasitikti ramesne nuotaika ir tikisi, kad kiti metai bus sėkmingesni.