BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 10 01

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui komentuoja derybų su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ eigą, aptaria gyvenamųjų namų renovacijos klausimus, kalba apie kitų metų biudžetą.

"Tikimės, kad per šią savaitę jie turėtų apsvarstyti, nes maždaug mes tiek pat laiko sugaišome, svarstydami jų pasiūlymus. Būčiau labai patenkintas, jeigu ateinančią savaitę būtų atsakymas, kad jie pritaria mūsų pasiūlymams arba tiesiog pasakytų, kad susitinka ekspertų lygyje ir baigia šio klausimo svarstymą maždaug iki šio mėnesio vidurio", – sako Vyriausybės vadovas apie derybų su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ eigą.

Ministras Pirmininkas didžiuosiuose šalies miestuose laukia spartesnių gyvenamųjų namų renovacijos tempų.

"Manau, kad įsibėgės gyvenamųjų namų renovacija. Kiek žinau iš turimos informacijos, Vilnius, Kaunas ir Klaipėda jau pradės renovuoti gyvenamuosius namus nebe vienetais, bet jau šimtais. Kiek žinau, Vilniaus savivaldybė nors pavėluotai jau pateikė 260 gyvenamųjų namų", – sako premjeras.

Radijo laidoje Ministras Pirmininkas taip pat aptaria kitų metų biudžeto formavimo ir kitus aktualius klausimus.