BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 10 08

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui teigia, kad svarstomas ne vienas galimas sprendimo būdas, kad klausimas dėl Rusijos priemonių taikymo Lietuvai ir lietuviškų produktų įvežimo būtų išspręstas. Premjero manymu, Lietuvoje dėl padėties su Rusija spekuliuojama, ir jam, kaip Ministrui Pirmininkui, kai kurie pareiškimai kelia nerimą – tai valstybei ir verslininkams neduoda privalumų sprendžiant šią problemą.

"Mes dirbame šiuo klausimu labai seniai, bet Užsienio reikalų ministerija, kuri yra atsakinga už užsienio prekybą (...), ir vakar ministrų pasitarimo metu informavo, kad yra palaikomas ryšys su Europos Komisija ir Europos Parlamentu. Tikriausiai daugelis politikų puikiai žino, kad mes šį klausimą galime spręsti tik per Europos Komisiją", – dėl kreipimosi į Pasaulio prekybos organizaciją sako A. Butkevičius.

Pasak premjero, šiuo klausimu dirbama su visomis atsakingomis institucijomis, ir tikslas yra problemas spręsti diplomatiniu keliu, o ne žaisti politinius žaidimus.

Radijo laidoje Ministras Pirmininkas taip pat atsako į klausimus apie būdus „Sodros“ deficitui mažinti ir sveikatos apsaugos sistemos finansavimo tobulinimą.