BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus kalba iškilmingame Seimo posėdyje,
skirtame Prezidentės D. Grybauskaitės priesaikai priimti

Data

2014 07 12

Įvertinimas
1

Jūsų Ekscelencija Prezidente,

Lietuvos žmonės antrą kartą patikėjo Jums aukščiausią mūsų valstybės vadovo postą. Į Nepriklausomos Lietuvos istoriją Jūs įeinate ne tik kaip pirmoji moteris Prezidentė, bet ir antrosios kadencijos laimėtoja.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikinu su dideliu Lietuvos žmonių pasitikėjimu. Jums jau gerai žinoma, kad šis pasitikėjimas ne tik džiugina, bet ir kartu sukuria nuolatinės atsakomybės būseną. Kasdieniame darbe privalu būti lyderiu, surasti geriausią sprendimo variantą, ieškoti kompromiso ir priimti nelengvus sprendimus, išgirsti visų balsus.

Šešioliktajai Vyriausybei bendradarbiavimas su Jumis buvo didelis iššūkis ir labai naudinga patirtis. Svarbiausia yra tai, kad iš Jūsų sulaukėme paramos mūsų pradėtoms pertvarkoms ir nelengvuose ginčuose radome sutarimą Lietuvai ir jos žmonėms svarbiais klausimais. Dėkoju Jums už tai.

Tęsiate vadovavimą Lietuvai esant didelei tarptautinei įtampai, labai neramiu laiku, kokio dar prieš kelerius metus negalėjome įsivaizduoti. Linkiu Jums didelės ištvermės ir sėkmės, nes Prezidento sėkmė yra visos Lietuvos laimėjimas.

Vyriausybė kartu su Jumis yra pasirengusi dirbti kaip viena komanda Lietuvos žmonių labui.

Dar kartą nuoširdžiausi sveikinimai.