BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2013 10 03

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalba apie „darbiečių“ Vydo Gedvilo ir Vytauto Gapšio sprendimą trauktis iš Seimo vadovybės, Lietuvos vežėjų patikrą pasienyje su Rusija, taip pat aptaria pokyčius Lietuvos krepšinio federacijoje.

„Vakar mes turėjome dalykišką pokalbį, be emocijų, su V. Gapšiu ir V. Uspaskichu. (...) Galiu turbūt teigiamai įvertinti, galbūt tai politinės brandos supratimas, kad V. Gapšys pasakė po tam tikros diskusijos, kad jis įteiks pareiškimą ir atsistatydins pats, ir patvirtino, kad valdančioji dauguma toliau dirbs stabiliai“, – sako premjeras.

Ministras Pirmininkas taip pat sako teigiamai vertinantis Loretos Graužinienės kandidatūrą į Seimo Pirmininko postą. „Aš manau, kad ponia L. Graužinienė tikrai turi didelę politinę patirtį. Yra didžiulis gyvenime išbandymas užimti tokias pareigas“, – kalba Vyriausybės vadovas.

Paklaustas apie Lietuvos vežėjų patikrą pasienyje su Rusija, premjeras sako, kad mūsų šalis kol kas nesvarsto galimybės dėl kaimyninės valstybės veiksmų kreiptis į Pasaulio prekybos organizaciją.

Interviu „Žinių radijui“ premjeras taip pat kalba apie situaciją Lietuvos krepšinio federacijoje. „Gaila, kad Arvydas Sabonis pasitraukė iš Lietuvos krepšinio federacijos prezidento pareigų, Tai asmenybė, kuri žinoma ir labai gerai vertinama visame pasaulyje. Aš manau, kad jis yra nepaprastai padorus ir jautrus žmogus ir negali susitaikyti, kada kritikuojama komanda“, – sako Ministras Pirmininkas.

Visas premjero interviu: http://ziniur.lt/archyvas/2013/4/pozicija/21721/pokalbis-su-premjeru-algirdu-butkeviciumi