BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2013 10 10

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ teigia, kad Rusijos veiksmus prieš Lietuvos vežėjus tikriausiai lėmė politinės priežastys.

„Jei peržiūrėtume visus pasisakymus Rusijos atsakingų pareigūnų (...), tai rodo, kad pagrindinė priežastis yra mūsų pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai, o tikriausiai jautriausias klausimas – Rytų partnerystės susitikimas", – sako premjeras, pridurdamas, kad aiškintis padėtį į į Maskvą vyksta jo patarėjas Antanas Vinkus. Pasak Vyriausybės vadovo, kitą savaitę šie klausimai taip pat bus aptarti su į Lietuvą atvyksiančiu Europos Komisijos Prekybos direktorato pavaduotoju.

Radijo laidoje Ministras Pirmininkas taip pat atsako į klausimus dėl kompanijos „Chevron“ pasitraukimo iš konkurso dėl angliavandenilių išteklių naudojimo priežasčių, pabrėžia visų valdžios grandžių bendradarbiavimo būtinybę svarbiausiais šaliai klausimais.