BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2013 10 17

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ teigia, kad pastaruoju metu elektros kaina biržoje išaugo dėl mažo tiekėjų skaičiaus ir importo iš Rusijos sustabdymo. Tačiau premjeras tikisi, kad artimiausiu metu kainos stabilizuosis ir pasisako už tai, kad rinkoje būtų kuo daugiau tiekėjų.

„Aš manau, kad padėtis artimiausiu metu elektros biržoje turėtų pasikeisti, bet reikia pripažinti blogybę (...), kad buvo atsisakyta elektros importo per Baltarusiją iš Rusijos. Tai mes dabar aiškinamės, kas tokie davė nurodymą, kodėl tai buvo atlikta. Yra duotas pavedimas jau pirmadienį išsiaiškinti. Kuo daugiau tiekėjų turėtų būti rinkoje“, – sako Vyriausybės vadovas.

Radijo laidoje Ministras Pirmininkas taip pat atsako į klausimus dėl atominės energetikos ateities Lietuvoje, pieno produktų eksporto į Rusiją problematikos, kitų metų biudžeto tvirtinimo, pensijų atkūrimo.