BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2013 10 24

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ teigia, kad elektros energijos kainos didėja dėl to, kad anksčiau buvo padarytos klaidos apsirūpinant elektros energija, ir tas klaidas būtina taisyti. Pasak premjero, kuo daugiau bus tiekėjų – tuo elektros energijos kaina bus pigesnė, artimiausiu metu šiuo klausimu ketinama priimti sprendimus. Interviu Vyriausybės vadovas komentuoja ir kitus su energetika susijusius klausimus.

Atsakydamas į klausimą apie socialdemokratų kandidatą prezidento rinkimuose, premjeras teigia: "Mes esame susitarę, kad pradėsime kalbėti apie galimų kandidatų svarstymą po to, kada skyriai baigs savo procedūras. Nes dabar būtų šiek tiek neetiška ir nekorektiška kalbėti apie save, taip pat ir kitiems to paties reikėtų laikytis, kol skyriai nepabaigė kelti kandidatūrų. Kai kurie skyriai dabar yra, paprastai sakant, truputį sutrikę dėl to, kad yra pradėta viešai kalbėti apie vieną arba kitą kandidatą".

Radijo laidoje Ministras Pirmininkas taip pat atsako į klausimus dėl Bendrojo pagalbos centro veiklos problemų ir jo vadovų atsakomybės, bankų sektoriaus veiklos, atlyginimų didinimo.