BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2013 10 31

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ aptaria pokalbį su Rusijos premjeru Dmitrijumi Medvedevu, kalba apie Suskystintųjų dujų terminalo statybos darbus, elektros kainų ir skalūnų dujų žvalgybos klausimus.

„Svarstoma, kad įstatymų projektai, kurie šiuo metu svarstomi Seime, bet nėra priimti, būtų koreguojami“, – sako Ministras Pirmininkas, pridurdamas, jog neketinama taikyti politikų svarstomo 40 proc. bazinio mokesčio, tačiau planuojama atsižvelgti į tarptautinė praktiką bei kaimyninių šalių mokesčių politiką.

Paklaustas apie pokalbį su Rusijos premjeru D. Medvedevu, Ministras Pirmininkas sako, jog jis buvo dalykiškas ir konstruktyvus, aptarta ekonomikos forumo idėja, tarpvyriausybinės komisijos darbo galimybės ir Lietuvos pieno produkcijos eksporto į Rusiją problemos.

„Šiuo metu specialistai analizuoja Lietuvoje surinktą informaciją. Buvo aiškiai pabrėžta, kad bus grįžta prie tos tvarkos, kuri buvo ir anksčiau. Kaip muitinės problemos išsisprendė, taip artimiausiu metu, buvo pabrėžta, išsispręs ir pieno eksporto į Rusiją problemos“, – sako Lietuvos Vyriausybės vadovas.

Interviu „Žinių radijui“ Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie elektros kainas. „Kitą savaitę kalbėsime apie elektros energijos kvotų nustatymą ir jų paskirstymą įmonėms Lietuvoje, kurios gamina elektros energiją tada, kada matome, jog yra trūkumas. Dirbame siekdami išvengti elektros energijos kainų didėjimo“, – dar kartą pabrėžia premjeras.

Visas premjero interviu: http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2013/10/31/pozicija/25094