BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2014 06 19

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalba apie Seime ketvirtadienį svarstomus įstatymų projektus, švietimo sistemos finansavimą ir kitus aktualius klausimus.

Pasak premjero, vakar susitikime su pedagogų profesinių sąjungų atstovais sutarta rengti strateginį planą, kuriame bus numatytas ir darbo užmokesčio kėlimas. „Taip pat pakvietėm profesines sąjungas kartu su Švietimo ir mokslo, Finansų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijomis dalyvauti šito plano rengime“ – sako Vyriausybės vadovas. 

Paklaustas apie „Rail Baltica“ projektą, Ministras Pirmininkas sako, kad šeštadienį su Latvijos ir Estijos premjerais tikimasi pasirašyti susitarimus dėl bendros įmonės steigimo. „Šeštadienį skrendu į Taliną, susitinkame su Europos Komisijos pirmininku Jose Manueliu Barosso, dalyvaus trijų Baltijos šalių ministrai pirmininkai, ir tikiuosi, kad pasirašysime tam tikrus dokumentus“, – sako premjeras.

Interviu „Žinių radijui“ Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie Tautinių mažumų bei Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymų projektus, aplinkos ministro Valentino Mazuronio sprendimą nepratęsti kai kurių ministerijai pavaldžių institucijų vadovų kadencijų, komentuoja informaciją apie žurnalistų pokalbių pasiklausymą.

Visą premjero interviu galite rasti čia.