BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2013 12 05

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ nurodo priežastis, dėl kurių nekelsiantis savo kandidatūros kitų metų Prezidento rinkimuose, atsako į klausimus dėl vakar Vyriausybės patvirtintų Nacionalinio euro įvedimo plano įgyvendinimo priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti sklandų euro įvedimą šalyje, taip pat dėl Kainų komisijos nustatytų dujų kainų, ikiteisminio tyrimo dėl VSD pažymos paviešinimo, pasisako kitais aktualiais klausimais.


Premjeras nekels savo kandidatūros Prezidento rinkimuose, nes nori ir toliau tęsti Ministro Pirmininko darbą. „Noriu susitvarkyti su iškeltais iššūkiais tiek energetikos srityje, tiek Mokslų tarybos prioritetais, taip pat turi įvykti sėkmingas naujos finansinės perspektyvos asignavimų planavimas. (...) Matau labai didelius iššūkius sau einant šias pareigas ir toks ūkinis darbas man yra arčiau širdies", ¬– sako Vyriausybės vadovas.

Ministras Pirmininkas interviu „Žinių radijui“ kalba, kad prokuratūra per ilgai atlieka ikiteisminį tyrimą ir tokiu būdu mažinamas pasitikėjimas šia institucija. „Man atrodo, kad toks paprastas klausimas, iškilęs viešumon, sprendžiamas taip ilgai. Ar tai trūksta kompetencijos, ar tiesiog ieškoma variantų, kaip būtų galima pritaikyti mažesnę atsakomybę tiems žmonėms, kurie šią informaciją paviešino“, – kalba premjeras.

Jis taip pat pažymi, kad ir Valstybės saugumo departamentas kai kuriais atvejai turėtų paaiškinti visuomenei savo sprendimų motyvus.