BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2014 07 03

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ atsako į klausimus apie siūlymus mažinti Seimo narių skaičių, aptaria brandos egzaminų rezultatus, kalbasi apie šią savaitę Vilniuje prasidėjusią Dainų šventę.

Paklaustas, ar paremtų siūlymą mažinti Seimo narių skaičių, premjeras sako pritariantis šiai idėjai. „Yra tam tikri vertinimai, kiek maždaug narių turi būti parlamente atsižvelgiant į valstybės dydį, gyventojų skaičių. Manau, kad Seimo narių skaičius galėtų būti sumažintas“, – teigia Ministras Pirmininkas.

Interviu premjeras taip pat aptaria šią savaitę pasirodžiusius prieštaringai vertinamus brandos egzaminų rezultatus. „Toks rezultatas yra užduotis švietimo ir mokslo ministrui kartu su ekspertais ir specialistais įvertinti egzamino užduotis ir lituanistikos kurso dėstymą mokyklose. Delsti negalima, ir tikiuosi, kad artimiausiu metu turėsime tam tikras išvadas ir analizę“, – sako Vyriausybės vadovas.

Interviu „Žinių radijui“ Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie didžiųjų Lietuvoje veikiančių įmonių problemas, komentuoja naujus reikalavimus dviratininkams, dalijasi įspūdžiais iš Dainų šventės renginių. 

Visą premjero interviu galite rasti čia.