BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2014 09 25

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ artėjant šildymo sezonui kalba apie laukiamas šilumos kainas, tolimesnę šilumos ūkio pertvarką, minimalios mėnesinės algos padidinimą ir tolesnes atlyginimų didinimo perspektyvas atsižvelgiant į šalies finansinę padėtį. Premjeras taip pat atsako į klausimus apie narystės euro zonoje privalumus ir Pietryčių Lietuvos regiono plėtros problematiką.

Pasak Vyriausybės vadovo, dėl naujojo šildymo sezono kainų jau yra atlikti paskaičiavimai, tačiau galutinius sprendimus priims Valstybinė kainų kontrolės ir energetikos komisija. "Mūsų skaičiavimais, šilumos kaina turi sumažėti nuo 10 iki 20 proc., tačiau kiekvienai savivaldybei reikia skaičiuoti atskirai“, – sako premjeras.

„Džiaugiuosi, kad ši Vyriausybė jau antrą kartą yra padidinusi minimalią algą. Kiek atsimenu, prieš tai ji nebuvo didinama net penkerius metus“, – sako premjeras apie vakar Vyriausybės posėdyje priimtą sprendimą.

Ministras Pirmininkas laikosi nuomonės, kad Pietryčių Lietuvos regionui reikia ne lengvatų, o plano, kaip skatinti smulkųjį ir vidutinį verslą. Pasak jo, lengvatų prašymas problemos neišspręs, nes tam išleidžiami pinigai neduoda grąžos.

„Mūsų yra pozicija tokia: patvirtinsime programą aiškią (...) ir jie turės visas priemones įgyvendinti. Duosime meškerę, bet patys turės pasigauti žuvį“, – sako Vyriausybės vadovas.