BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2014 10 30

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalba apie Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą ir atsako į kitus aktualius klausimus.

Pakalbintas apie Klaipėdos SGD terminalą, premjeras sako, kad tai istorinis Lietuvos projektas garantuosiantis energetinę nepriklausomybę nuo monopolistinio tiekėjo. „Tai yra energetinio nepriklausomumo garantas, kuris Lietuvai užtikrins diversifikuotą dujų tiekimą konkurencingomis kainomis“, – aiškina premjeras.

Paklaustas apie SGD terminalo laivo-saugyklos „Independence“ išpirkimo kainą, premjeras teigia, kad tai yra buvusios vyriausybės susitarimas, kuris dabar laikomas komercine paslaptimi. Dabartinės Vyriausybės vadovas teigia, kad po 10 metų nuomos laikotarpio nusprendus išpirkti laivą-saugyklą „Independence“, jo išlaikymo sąnaudos sumažėtų 50 procentų.

Interviu Ministras Pirmininkas A. Butkevičius taip pat kalba apie valstybės pareigūnų veiklą ir jų darbo skaidrumo kultūrą Lietuvoje.