BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2014 11 20

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ komentuoja sveikatos apsaugos viceministro Eriko Mačiūno atsistatydinimą, kalba apie kelionių organizatorių veiklos priežiūrą ir kitus aktualius klausimus.

Atsakydamas į klausimą apie keliones organizavusios bendrovės „Freshtravel“ bankrotą, premjeras sako, jog atsakomybę turėtų prisiimti griežtesnės šia veikla užsiimančių įmonių kontrolės neiniciavę pareigūnai.

„Tos bendrovės teikdavo tik finansinės atskaitomybės dokumentus pagal finansų apskaitos tvarką, kuri apibrėžia, ką kiekviena bendrovės turi pateikti, bet vidinės apskaitos (kiek išleidžiama įmonių išlaikymui, atsiskaitant su kitais ūkio subjektais), jos neteikdavo, nes tai neprivaloma. Tos informacijos neturėjo ir Turizmo departamentas. Bet, aišku, Turizmo departamento darbuotojai neturėjo taip ilgai tylėti, matydami, kad jie neturi instrumentų, kaip kontroliuoti tas bendroves“, – sako Ministras Pirmininkas.

Interviu „Žinių radijui“ premjeras taip pat aptaria viceministro E. Mačiūno pasitraukimo iš pareigų aplinkybes ir sako, kad sveikatos apsaugos viceministras traukiasi dėl nesutapusio jo ir sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės požiūrio.

Paklaustas, kaip vertina užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus darbą ir jo poziciją Rusijos agresijos Ukrainoje klausimu, Vyriausybės vadovas pabrėžia, kad ministro darbą vertina labai gerai.

„Užsienio reikalų ministras dirba labai gerai, jis labai gerai vertinamas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ir aš remiu jį ir jo užimamą poziciją Rusijos ir Ukrainos atžvilgiu. Jis visada aktyvus Užsienio reikalų ministrų tarybos posėdžiuose ir manau, kad jo pasiūlymai yra išgirstami“, – teigia Ministras Pirmininkas.