BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Data

2014 11 27

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“ kalba apie Rusijos sugriežtintą Lietuvos vežėjų patikrą, šalies demografinę padėtį bei apie daugiabučių renovacijos procesą.

Ministras Pirmininkas sako, jog dėl sugriežtintos vežėjų patikros bus kreipiamasi į Transporto tarybą Briuselyje, nes Europos Sąjunga (ES) šiuo klausimu turi turėti vieningą poziciją. Pasak premjero, tik būdami vieningi galime išlikti stiprūs ir atsparūs tokiems iššūkiams.

Komentuodamas Lietuvos demografinę padėtį, premjeras teigia, jog dėl Vyriausybės vykdomų socialinių programų, teikiančių palankesnes darbo sąlygas, pastaruoju metu emigracijos mąstai mažėja.

Paklaustas apie renovacijos bangą Lietuvoje, Ministras Pirmininkas džiaugiasi, jog žmonės vis labiau supranta renovacijos naudą, o savivaldybės šiuo klausimu aktyviai bendradarbiauja su Vyriausybe.

„Netrukus pereisime prie sudėtingesnio pastatų atnaujinimo lygmens – kvartalinės renovacijos, kurios metu bus atnaujinami atskiri urbanistiniai segmentai – grupės daugiabučių, visuomeninės apskrities pastatai, viešosios erdvės, apšvietimas ir požeminės komunikacijos, bus įrengtos aikštės vaikams ir atskiros automobilių parkavimo zonos“, – aiškina premjeras A. Butkevičius.