copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 02 12

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienį interviu LRT radijui kalba apie būsimą vizitą į Lenkiją, galimybę 2015 m. Lietuvoje įsivesti eurą, taip pat aptaria aktualius su skalūninių dujų žvalgybos darbais susijusius klausimus.

Kalbėdamas apie vizitą į Lenkiją, premjeras pažymi, jog susitikimuose su šios kaimyninės šalies vadovais ketinama aptarti ekonomikos bei energetikos klausimus, bendrus projektus bei glaudesnio bendradarbiavimo galimybes.

„Mane labiausiai domina elektros jungtys tarp Lietuvos ir Lenkijos, dujotiekio jungtis, taip pat „Rail Baltica“ ir „Via Baltica“ projektų įgyvendinimas“, – interviu LRT radijui sako Vyriausybės vadovas.

Aptardamas susitikimą su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misijos Lietuvoje atstovais, premjeras teigia, jog tarptautiniai ekspertai teigiamai vertina galimybę 2015 m. Lietuvoje įsivesti eurą.

„TVF misijos atstovai pasiūlymą 2015 m. įsivesti eurą sutiko teigiamai ir mano, kad tai būtų tinkami metai. Taip pat labai plačiai aptarėm infliacijos pažabojimą. Vertinant visus Mastrichto kriterijus, mums kyla grėsmė tik dėl infliacijos suvaldymo“, – sako Ministras Pirmininkas.

Interviu LRT radijui premjeras taip pat kalba apie finansavimo paskirstymą pagal studijų programas bei aptaria „Žalgirio“ krepšinio klubo finansines problemas.