BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 10 29

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienį interviu LRT radijui kalba apie galimybę Lietuvai dujas pirkti iš Latvijos, aptaria elektros kainas ir Norvegijos sostinėje Osle vykusį Šiaurės ir Baltijos šalių ministrų pirmininkų susitikimą.

„Vyko diskusija apie ekonominę padėtį Europoje. (...) Kitas svarbus klausimas, kurį palietėme – tai didžiulis jaunimo nedarbas“, – sako Ministras Pirmininkas, pažymėdamas, kad daug dėmesio susitikimo metu susilaukė ir Vilniuje planuojamas Rytų partnerystės viršūnių susitikimas. „Pastebėjau, kad visus ministrus pirmininkus šis klausimas jaudina ir jis labai svarbus kalbant apie Europos Sąjungos plėtrą Rytų kryptimi.“

Paklaustas apie galimybę pirkti dujas iš Latvijos, kuri jas iš Rusijos gauna pigiau nei Lietuva, premjeras A. Butkevičius sako, kad, pasak Latvijos Ministro Pirmininko, šis klausimas kol kas nesvarstytas. „Šį pokalbį pratęsime kitos savaitės pabaigoje, kai bus Baltijos šalių ministrų pirmininkų susitikimas. Darbotvarkė yra gana įtempta, bet visiems pokalbiams turėsime laiko“, – teigia Vyriausybės vadovas.

Atsakydamas į klausimą, ar galima tikėtis mažesnių elektros kainų, premjeras sako, kad tai paaiškės kitą savaitę. „Yra mūsų pažadas ir tas pažadas viešai paskelbtas, vadovaujantis ankstesniais specialistų paskaičiavimais, kad galima kainą už kilovatvalandę sumažinti nuo dviejų iki trijų centų“, – kalba Ministras Pirmininkas.