BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 05 27

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui kalba apie krašto apsaugai skiriamų lėšų didinimą, šilumos ūkio pertvarką, valdančiosios koalicijos klausimą, kitus klausimus.

Premjeras A. Butkevičius sako, kad atsižvelgiant į dabartinę situaciją Ukrainoje ir Lietuvos geopolitinę padėtį, gynybos finansavimui dar šiemet bus skiriama „iki 120-130 mln. litų“. Vyriausybės vadovo teigimu, greitu metu Krašto apsaugos ministerijai bus pervesta apie 3 mln. litų iš Privatizavimo fondo, šiek tiek vėliau – dar papildomi 40 mln. litų, kurie į Lietuvos biudžetą pateko po sandorio su Vokietijos koncernu E.ON.

Paklaustas apie rytoj Vyriausybės posėdyje planuojamą priimti sprendimą dėl šilumos ūkio pertvarkos, Ministras Pirmininkas sako, kad šilumos ūkio pertvarkos principai nesikeičia – siūloma steigti įmones, kuriose 51 proc. akcijų priklausytų valstybės valdomai bendrovei. „Rytoj bus priimtas galutinis sprendimas“, – patvirtina A. Butkevičius.

Ministras Pirmininkas, po pokalbio su Prezidente apie valdančiosios koalicijos sudėtį, sako, kad tikslas yra išlaikyti politinį stabilumą, tačiau yra kalbama apie kai kurių ministrų ir viceministrų kompetenciją ir iki šiol nuveiktus darbus.

Vyriausybės vadovas tvirtina, kad iki perrinktos Prezidentės D. Grybauskaitės inauguracijos Vyriausybė sėkmingai tęs darbus – tai išmaniosios mokesčių sistemos įdiegimas, naujosios Europos Sąjungos finansinės perspektyvos įgyvendinamas, darbų tęstinumas dėl euro įsivedimo, kiti klausimai.