BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 06 03

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui kalba apie Vilniaus ir Kauno šilumos ūkių pertvarką, skalūnų dujų žvalgybą Lietuvoje, aptaria paties premjero inicijuotus verslumo skatinimo renginius regionuose.

Pasak premjero, Lietuvos miestuose organizuotų forumų–apskrito stalo diskusijų rezultatai jau džiugina – pavyzdžiui, Panevėžyje, pasinaudojant pirmųjų verslo metų krepšeliais, įsteigtos 23 įmonės, jaučiamas aktyvesnis gyventojų ir savivaldybių atstovų susidomėjimas verslo skatinimo priemonėmis.

Tuo metu kalbėdamas apie skalūnų dujų žvalgybos galimybes mūsų šalyje, Vyriausybės vadovas sako, kad svarbu žinoti, kas slypi Lietuvos žemės gelmėse, tačiau taip pat būtina parengti tinkamą ir aiškią teisinę bazę. Pasak Ministro Pirmininko, tikimasi būtinus įstatymų pakeitimus priimti dar iki liepos 1 d.

Atsakydamas į klausimą apie Vilniaus ir Kauno šilumos ūkių pertvarką, premjeras pabrėžia, jog procesus siekiama užbaigti dar iki 2016 m. šildymo sezono.

Interviu Vyriausybės vadovas taip pat kalba apie derybas dėl dujų tiekimo suskystintų gamtinių dujų terminalui, komentuoja Europos Komisijos rekomendacijas Lietuvai bei aptaria kitus aktualius klausimus.

Paklaustas apie galimą kandidatą į aplinkos ministro postą, premjeras teigia, kad svarstomi keli kandidatai, ir sprendimas bus priimtas per dvi savaites.