BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 06 10

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui kalba apie papildomą finansavimą krašto apsaugai, Nacionalinę šilumos ūkio plėtros programą ir šilumos ūkio pertvarką.

Paklaustas apie Nacionalinę šilumos ūkio plėtros programą, Ministras Pirmininkas sako, kad Vyriausybė ją yra paruošusi, tačiau laukiama poveikio aplinkai vertinimo išvadų.

„Programa jau yra paruošta ir patvirtinta Vyriausybės posėdžio protokoliniu sprendimu. Pagal teisinį reglamentavimą ją bus galima patvirtinti Vyriausybės nutarimu po poveikio aplinkai vertinimo, kuris bus baigtas, kaip tikimasi, po kelių mėnesių“, – aiškina A. Butkevičius.

Kalbėdamas apie šilumos ūkio pertvarką, Ministras Pirmininkas sako, kad kitą savaitę pokalbiai šia tema pradedami Kaune. „Prasideda pokalbiai su Kauno savivaldybės merais. Kiek žinau, kitą savaitę Kaune bus „Lietuvos energijos“ specialistų susitikimas su energetikos specialistais. Tikiuosi, dalyvaus ir Kauno miesto meras, ir mes pristatysime savo planą, ką ir kaip artimiausiu metu įgyvendinsime“, – sako Vyriausybės vadovas.

Interviu premjeras taip pat kalba apie minimalios mėnesinės algos didinimą bei kitus aktualius klausimus.