BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 11 05

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienį interviu LRT radijui kalba apie sumažintų pensijų kompensavimo mechanizmą, komentuoja sprendimą didinti pašto įkainius, aptaria Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos darbus.

„Statybos vyksta pagal planą. Iš penkių techninių projektų keturi jau yra patvirtinti ir trims techniniams projektams yra išduoti statybos leidimai. (...) Šitas projektas kontroliuojamas labai griežtai“, – interviu sako premjeras.

Paklaustas, kada galima tikėtis sumažintų pensijų kompensavimo mechanizmo nustatymo, Ministras Pirmininkas pažymi, jog dėl to planuojama apsispręsti kitąmet.

„Kitų metų pavasarį bus pateiktas sumažintų pensijų kompensavimo mechanizmas. Dabar atliekamas skaičiavimas įvertinus ekonomikos augimo prognozes. Taip pat manoma, kad galbūt būtų teisinga įvertinti ir žmonių amžių, suteikiant tam tikrą pirmumą. Galiu pasakyti, kad mechanizmas bus pradėtas įgyvendinti ko gero 2015 m. Jei „Sodros“ biudžetas gautų viršplaninių pajamų, galbūt tam tikrą sumą būtų galima išmokėti ir 2014 m., bet patvirtinto biudžeto rėmuose“, – tvirtina Vyriausybės vadovas.

Interviu Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie privačius pensijų fondus, Energetikos ministerijos darbą, aptaria šią savaitę planuojamus darbo vizitus.