BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 11 12

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius antradienį interviu LRT radijui metu atsako į klausimus dėl VSD pažymos turinio paviešinimo ir STT tyrimo šiuo klausimu, Konstitucinio Teismo sprendimo dėl sumažintų atlyginimų biudžetininkams atkūrimo įgyvendinimo, elektros energijos ir dujų kainų, Visagino atominės elektrinės statybos perspektyvų.

"Žurnalistų yra toks darbas, kad jie turimą informaciją paviešina ir, aišku, kitą sykį būna skaudu klausyti, kada neteisingą informaciją paviešina. Bet čia reikia pasakyti, kad, manau, STT galėjo per labai trumpą laikotarpį arba pati Generalinė prokuratūra nustatyti, iš kokios institucijos ta informacija iškeliavo iki žurnalistų", ¬– sako premjeras, pažymėdamas, kad teisėsaugos veiksmai prieš žiniasklaidą tarptautiniu mastu yra vertinami neigiamai.

Interviu LRT radijui Vyriausybės vadovas taip pat teigia, kad visuomenė turi žinoti, kiek lėšų išleista VAE projektui: „Pirmiausia, ar tikslingai buvo išleisti pinigai, pavyzdžiui, VAE bendrovėje, kurioje dirba daugiau kaip 10 žmonių, o įvairiausiems konsultantams buvo išleista 60–80 milijonų litų per trumpą laikotarpį. Turi būti visuomenei pasakyta, kiek pinigų panaudota, kokiems tikslams, ir koks yra pasiektas rezultatas. To visuomenei reikia, nes tai yra mokesčių mokėtojų pinigai“.