BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 11 26

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui iš Bukarešto kalba apie vakar vykusius dvišalius susitikimus su Rumunijos ir Kinijos Vyriausybių vadovais.

Lietuvos premjeras pakvietė Rumuniją aktyviau įsitraukti į konteinerinio traukinio „Vikingas“ projektą, o su Kinijos premjeru Li Keqiangu aptarė lietuviškų produktų eksporto, infrastruktūros projektų, susitarimo dėl abipusio diplomų pripažinimo klausimus. Li Keqiangas pakvietė A. Butkevičių kitais metais atvykti vizito į Kiniją.

Atsakydamas į klausimą, kaip vertina ekonominį bendradarbiavimą su viena didžiausių pasaulio ekonomikų – Kinija, Lietuvos premjeras pažymi, kad reikia galvoti ne tik apie tai, kaip pritraukti Kinijos investicijas į Lietuvą, bet taip pat ir apie tai, kaip mums patekti į šią didžiulę rinką. Pasak A. Butkevičiaus, tai būtų didžiulė nauda ne tik verslui, bet ir visai valstybei.