BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2013 12 17

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui komentuoja kitų metų valstybės ir „Sodros“ biudžetus, teigia, kad Vyriausybė kol kas nesirengia siūlyti įvesti akcizą gamtinėms dujoms ir nesvarsto su tuo susijusių teisės aktų, kalba apie kitų metų planus, atsako į klausimus kitomis aktualiomis temomis.

Pasak premjero, Vyriausybė įstatymo projekto dėl akcizo gamtinėms dujoms nustatymo nesvarsto, nors toks projektas yra. Jis buvo paruoštas dėl to, kad Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą 10 metų taikoma išimtis nemokėti akcizo mokesčio už gamtines dujas.

„10 metų sueina gegužės mėnesį ateinančiais metais. Bet tai nereiškia, kad mes ateinančiais metais nuo gegužės 1 dienos ir iš karto turim įgyvendinti šitą įstatymą. Stengsimės pasikonsultuoti su Europos Sąjungos institucijomis ir manom, kad šitą įstatymo projektą suderinsim, ir tikrai neskubėsime, kad jis būtų priimtas, nors tarifas akcizo nėra didelis“, – sako Vyriausybės vadovas.

Interviu LRT radijui Ministras Pirmininkas sako tikįs, kad kitais metais šalyje bus sukurta daugiau naujų darbo vietų, toliau augs vartojimas ir darbo našumas, didės vidutinis darbo užmokestis, mažės gyventojų išlaidos už šildymą, dar labiau įsibėgės renovacija, taip pat ir viešosios paskirties pastatų, mokslo slėniai prisipildys nauju turiniu.