BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 07 01

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui kalba apie pasirengimą euro įvedimui, mažesnes dujų kainas, komentuoja kitus aktualius klausimus.

Paklaustas, kaip vertina Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotojos Vilmos Vildžiūnaitės atleidimą, premjeras sako, kad susiklosčiusi situacija bus įvertinta principingai. „Mes tai išsiaiškinsime ir įvertinsime. Jei matysim, kad yra blogų keitimų kai kurių žmonių atžvilgiu, ir yra pažeisti įstatymai, bus kreiptasi į teisėsaugos institucijas“, – sako Vyriausybės vadovas.

Atsakydamas į klausimą dėl pasirengimo įsivesti eurą, premjeras teigia, kad šia tema įvairiuose Lietuvos miestuose ir rajonuose organizuojami susitikimai su gyventojais. Anot Ministro Pirmininko, prie euro įvedimo proceso skaidrumo ir viešumo taip pat prisidės geros verslo praktikos įvedant eurą memorandumas. Paklaustas apie gyventojų susirūpinimą dėl kylančių kainų, Vyriausybės vadovas teigia, jog šį procesą stebi Statistikos departamentas, kurio pateiktais duomenimis, šiuo metu kainų augimo nėra.

„Susitikimo su verslininkais metu prieš dvi savaites buvo pasakyta, kad tikrai nebus taikstomasi nė su vienu verslininku, jokia įmone, jei bus pastebėta, kad nesilaikoma susitarimų“, – sako premjeras.

Interviu LRT radijui Ministras Pirmininkas taip pat kalba apie nuo liepos buitiniams vartotojams mažėjančias dujų kainas, kovą su nelegalia tabako gaminių rinka, suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo statybos darbus bei kitus aktualius klausimus.