BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 09 30

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui kalba apie netrukus prasidėsiančio šildymo sezono kainų ir kompensacijų aspektus, suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos baigiamuosius darbus, Vyriausybės pradėtą įvairių priežiūros institucijų konsolidavimą procesą, savivaldybių finansinius reikalus, artėjantį vizitą į Jungtines Amerikos Valstijas.

„Pirmiausia mes turime pasirūpinti žmonėmis, kurių pajamos yra mažos, kurie yra socialiai remtini, jiems bus ir toliau mokamos išmokos, kaip buvo daroma ir anksčiau. Mes netgi amortizuojame papildomų kaštų padidėjimą dėl mūsų suskystintų gamtinių dujų terminalo įvedimo į eksploataciją“, – sako Ministras Pirmininkas.

Pasak jo, politinis sprendimas dėl pridėtinės vertės mokesčio lengvatos šildymui panaikinimo kol kas nepriimtas, tai tik vienas iš pasiūlymų, galutinai dėl to bus apsispręsta Seime priimant 2015 metų biudžetą. Premjero teigimu, Vyriausybė daro viską, kad šiemet sumažėjusi šilumos kaina kitąmet neišaugtų.

"Kalbėsimės apie galimybę eksportuoti maisto produktus į JAV. Tai bus vienas svarbiausių diskusinių klausimų", – sako Ministras Pirmininkas apie vizito į Jungtines Valstijas tikslus, tarp kurių ir dėmesys suskystintųjų gamtinių dujų prekybos klausimai, svarbūs dvišaliai susitikimais su JAV viceprezidentu ir kitais pareigūnais.