BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 10 21

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui atsako į klausimus apie valdančiojoje koalicijoje ieškomą sutarimą dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos už šildymą, kitų metų šalies biudžetą, suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo statybos baigiamuosius darbus, taip pat numatomus Darbo kodekso pakeitimus.

Premjeras teigia, kad jei dabar bus nutarta palikti PVM lengvatą šildymui – nors toks sprendimas būtų socialiai neteisingas ir žalingas šalies biudžetui bei finansiniams įsipareigojimams, tuomet, jo manymu, tokia lengvata turėtų likti iki kadencijos pabaigos, kad daugiau kasmet šia tema nebūtų spekuliuojama.

Ministras Pirmininkas atmeta nuogąstavimus, kad SGD terminalo dujotiekis, kuriuo iš laivo bus pumpuojamos dujos, gali būti nenutiestas laiku. „Laivas atplauks spalio 27 dieną, prasidės testavimo darbai, kurie pagal planą pasibaigs gruodį“, – sako premjeras.

Vyriausybės vadovas nepritaria nuomonei, kad rengiamos Darbo kodekso pataisos bus naudingos tik darbdaviams. „Visada turime suprasti, kad Vyriausybė turi ieškoti balanso tarp verslo ir tarp žmonių, kurie tą verslą kuria. Ir niekada nebus atstovaujama tik kuriai nors vienai pusei. Mums svarbiausia, kad žmogus darbe jaustųsi saugiai“, – teigia Ministras Pirmininkas interviu LRT radijui.