BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 11 11

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui kalba apie minimalaus mėnesinio atlyginimo (MMA) didinimą, komentuoja Kultūros ministerijos inicijuotas įstatymo pataisas, kuriomis siekiama teatrus reorganizuoti į viešąsias įstaigas, aptaria euro įvedimą Lietuvoje ir gamtinių dujų kainą kitais metais.

Komentuodamas planus nuo kitų metų didinti MMA, premjeras sako, kad šia tema bus diskutuojama su socialiniais partneriais, ir teigia, kad prieš priimant Lietuvos žmonėms svarbius sprendimus visi galimi variantai turi būti tinkamai įvertinti.

Paklaustas, koks, jo nuomone, būtų geriausias sprendimas ieškant sutarimo tarp Kultūros ministerijos ir teatro bendruomenės, Vyriausybės vadovas sako, kad ministras privalo tęsti dialogą su teatralais ir rasti abejoms pusėms tinkamą sprendimą. „Susitikęs su ministru apie tai diskutuosiu“, – sako Ministras Pirmininkas.

Reaguodamas į ekspertų komentarus apie gamtinių dujų kainą pasistačius suskystintųjų gamtinių dujų terminalą, Vyriausybės vadovas sako, kad nepaisant terminalo eksploatavimo išlaidų, gyventojams dujų kaina ateinančiais metais nedidės.

Ministras Pirmininkas A. Butkevičius taip pat kalba skalūnų dujų žvalgybą ir gavybą Lietuvoje, kompensacijas pienininkams, patyrusiems nuostolių dėl Rusijos embargo, komentuoja kitus aktualius klausimus.