BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus interviu LRT radijui

Data

2014 11 18

Įvertinimas
1

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius interviu LRT radijui atsako į klausimus dėl kitų metų biudžeto, situacijos turizmo versle, dujų kainų, dvigubos pilietybės.

Premjeras teigia, kad, remiantis Finansų ministerijos informacija, 2015 metų biudžeto projektas neprieštarauja Fiskalinės drausimės įstatymui. Pasak jo, šiuo metu gali būti tam tikrų nuomonių skirtumų dėl to, kad yra įvesta nauja tvarka Europos Sąjungoje, kaip skaičiuoti struktūrinį fiskalinį deficitą.

„Ateinančią savaitę šitą biudžeto įstatymo projektą svarstysime Seime, po pirmo svarstymo šis įstatymas grįš į Vyriausybę, ir tikrai bus įsigilinta, kuriose vietose ir kiek jis gali prieštarauti, bet kol kas tikrai nenorėčiau teigti, kad fiskaliniai kriterijai yra pažeisti. Jeigu matysime, kad reikia dar pamažinti išlaidas, tai mes turime tam tikrus rezervus“, – sako Vyriausybės vadovas.

Interviu premjeras pasisako už rizikos turizmo versle sumažinimą iki minimumo, teigdamas, kad, nepaisant verslininkų prieštaravimų, reikia imtis visų priemonių, kad bankrotų nepasikartotų.

Ministras Pirmininkas spekuliacijomis vadina teiginius, kad dujų kainą išaugins neseniai veikti pradėjęs suskystintųjų gamtinių dujų terminalas.

„Tai yra mūsų energetinės nepriklausomybės objektas, tai yra istorinis dalykas", – pabrėžia premjeras interviu LRT radijui.