BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina rašytoją Kazį Sają 90-mečio sukakties proga

Data

2022 06 27

Įvertinimas
0
photo_909662.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina rašytoją, dramaturgą, Nepriklausomybės Akto signatarą Kazį Sają, kuriam birželio 27-ąją sukanka 90 metų.

„Esate talentingas rašytojas, novatoriškas dramaturgas, Nepriklausomybės Akto signataras. Jūsų drąsi, šviesi, kartais groteskiška, o kartais pamokanti, žaismės kupina ir visuomet itin vaizdinga, raiški kūryba nepaprastai praturtino Lietuvos literatūros pasaulį. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mūsų šalis gali pasigirti tokiomis drąsiomis ir kūrybingomis asmenybėmis kaip Jūs. Linkiu Jums stiprios sveikatos ir kasdienių priminimų pasigrožėti per gyvenimą išsiaustu „skudurėlių taku“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Šalia daugybės pelnytų literatūrinių premijų, K. Saja yra apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi, Lietuvos nepriklausomybės medaliu.

ELTA nuotr.