BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2023 11 18

Įvertinimas
0
Latvija.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu pasveikino lapkričio 18-ąją Nepriklausomybės dieną mininčią Latvijos Respubliką.

„Kaip moderni, klestinti ir pažangi valstybė, per pastaruosius tris dešimtmečius Latvija pasiekė ypatingai daug, ir šiandien išties turi ką švęsti.

Lietuva švenčia kartu – mūsų šalis jungia stiprus brolybės ir draugystės ryšys. Mūsų vienybė ir sėkmės istorijos yra pavyzdys, ką laisvos tautos kartu gali pasiekti, stiprindamos ir puoselėdamos demokratijos ir laisvės vertybes. Mūsų solidarumas ir artimas bendradarbiavimas dar niekada nebuvo toks svarbus, kaip šiandienių demokratijos iššūkių kontekste“, – sakoma I. Šimonytės sveikinime Latvijos Ministrei Pirmininke Evikai Silinai.

Šia proga Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė palinkėjo Latvijai ir jos žmonėms gerovės ir klestėjimo.