BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio talkos

Data

2023 04 29

Įvertinimas
0
1.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šeštadienį dalyvavo Nacionaliniame miškasodyje – kasmetinėje Aplinkos ministerijos ir Valstybinių miškų urėdijos organizuojamoje miško sodinimo akcijoje.

„Nacionalinis miškasodis tapo gražia, buriančia ir prasminga tradicija, kurią, nuoširdžiai tikiuosi, ateityje galėsime vadinti ir ilgaamže, kaip kad šiandien šiuo žodžiu minime mūsų sengires, kuriomis didžiuojamės. Kviečiu šią tradiciją puoselėti ir toliau auginti, o taip pat dėkoju tiems, kurių kasdienis darbas yra rūpestis Lietuvos miškais“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Vyriausybės vadovė dalyvavo miškasodyje Trakų rajone, Paluknio seniūnijoje, čia prie akcijos taip pat prisijungė vidaus reikalų, aplinkos, sveikatos apsaugos bei socialinės apsaugos ir darbo ministrai.

Nacionalinis miškasodis kovo 29-ąją surengtas visuose 26 Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose. Šių metų iniciatyvos metu numatyta įveisti rekordinį skaičių naujų miškų – 800 hektarų, kuriuose bus pasodinta 2,8 mln. naujų medelių.