BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė pasveikino Kanadą nacionalinės šventės proga

Data

2022 07 01

Įvertinimas
0
pexels-social-soup-social-media-2448946.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Kanadą, liepos 1-ąją mininčią nacionalinę šventę – Kanados dieną.

„Naudodamasi šia proga noriu pasidžiaugti vis artimesniu dvišaliu bendradarbiavimu tarp mūsų valstybių ir bendru įsipareigojimu ir toliau stiprinti NATO aljansą bei mus jungiančias demokratines vertybes. Džiaugiuosi, kad lietuvių diaspora Kanadoje svariai prisideda prie mūsų šalių draugystės sutvirtinimo“, – sakoma premjerės laiške Kanados Ministrui Pirmininkui Justinui Trudeau.

Pasak Lietuvos Vyriausybės vadovės, šokiruojančio ir brutalaus Rusijos karo Ukrainoje akivaizdoje ypatingai svarbu NATO šalims išlikti vieningoms ir didinti paramą Ukrainai, ginančiai ir Europos laisvę bei viso demokratinio pasaulio vertybes.

„Lietuva labai vertina Kanados indėlį į NATO buvimą Baltijos regione ir yra pasirengusi dirbti kartu, stiprinant rytinį aljanso flangą“, – sakė premjerė, taip pat išreiškusi padėką dėl sprendimo atidaryti Kanados ambasadą Vilniuje, kuris prisidės prie ryšių tarp šalių stiprinimo.

Kanados dienos proga premjerė nuoširdžiai palinkėjo šalies žmonėms gerovės ir klestėjimo.