BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo Karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga

Data

2021 07 06

Įvertinimas
0
Lietuva.jpg

Šiandien švenčiame Lietuvos valstybės dieną. Per visa istoriją mums dažniau teko kovoti už valstybę, nei džiaugtis laisve ir  atsakingai patiems spręsti, kurį kelia renkamės. Todėl šiandien tikrai turime pagrindą džiaugtis.

Kiekvienas mūsų esame labai skirtingi, įdomūs ir unikalūs, bet tai anaiptol nereiškia, kad negalime būti vieningi. Skaudžios istorijos pamokos liudija, kad tik susitelkę ir veikdami kartu esame stiprūs ir galime stiprinti savo valstybę. Tikiu, kad noras bendradarbiauti, atvirumas ir pagarba vienas kitam yra raktas į Lietuvą, vardan kurios vienybė gali žydėti gražiausiai.

Švęsdami Valstybės dieną, prisiminkime mūsų tautą vienijančią didingą Lietuvos istoriją ir iš visos širdies visi drauge giedokime Tautišką giesmę. Vardan tos!