Ministras Pirmininkas S. Skvernelis: tegul 1990-aisiais metais tautą vienijusi jėga atgimsta ir šiandien

Data

2020 03 11

Įvertinimas
0
TRISPALVE.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiu.

„Trisdešimt metų kūrėme Lietuvą nuo pamatų, būdami tiesiogiai už ją atsakingi. Drąsiai įveikdami iššūkius, siekdami įtvirtinti demokratines vertybes, ugdydami laisvą ir pilietišką visuomenę, šiandien pagrįstai galime didžiuotis sėkminga valstybe. Lietuvių vardai skamba garsiausiose pasaulio scenose, kūrybinėse erdvėse, sporto arenose, mokslo laboratorijose, technologijų srityje, palikdami žymų įspaudą ateities kartoms ir įprasmindami praeities kovas už šalies nepriklausomybę.

Atiduodami pagarbą Kovo 11-osios Akto signatarams, laisvės kovų dalyviams, Bažnyčios garbę ir orumą gynusiems dvasiškiams, Sąjūdžio dalyviams, visiems Lietuvos piliečiams ir tautinių bendrijų atstovams, kurie atvedė Lietuvą į laisvę, atvėrė įvairiausių galimybių savanorišką pasirinkimą, neturime užmiršti pareigos saugoti tautos unikalumą, ginti jos suverenumą.

Visiems Lietuvos piliečiams linkiu, kad nepritrūktų ryžto bei vienybės ir toliau puoselėti Lietuvą – modernią, veržlią, atvirą pasauliui šalį.

Tegul 1990-aisiais metais tautą vienijusi jėga atgimsta ir šiandien, tegul ji įkvepia visus džiaugtis ir didžiuotis savo valstybe, pasiektais laimėjimais, drąsiais ir išradingais žmonėmis.

Vertinkime laisvę, juk tik laisvi užaugame dideli“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.