BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse – padėkos sportininkams ir jų treneriams

Data

2020 10 02

Įvertinimas
0
LRVK_20201001_003 (002).JPG

Artėjančios Kūno kultūros ir sporto dienos proga Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkomis ir simbolinėmis dovanomis pagerbti sportininkai ir jų treneriai, 2019 m. spalio 1 d.  – 2020 m. rugsėjo 1 d. iškovoję aukščiausius pasiekimus pasaulio, Europos čempionatuose ir jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse.

„Šie metai išskirtiniai, priverčiantys stabtelti, permąstyti vertybes. Linkiu, kad kylantys iššūkiai suteiktų ir naujų galimybių, kurios vestų Jus nuolatinio tobulėjimo ir naujų aukštumų keliu!“ – sakoma premjero padėkose sportininkams ir jų treneriams.

Šiais metais planus sukviesti visus į jau tradiciniu tapusį sportininkų ir jų trenerių pagerbimo renginį pakoregavo epidemiologinė situacija šalyje, todėl Ministro Pirmininko padėkos ir dovanos perduotos 16-ai sporto šakų federacijų ir per jas pasieks suaugusiųjų ir jaunimo pasaulio, Europos čempionatuose ir jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse aukščiausias prizines vietas užėmusius sportininkus bei jų trenerius.