BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Formuojama premjerės Ingridos Šimonytės komanda

Data

2020 12 18

Įvertinimas
0
nuotrauka.jpg

Ministrės Pirmininkės biuro vadove nuo  gruodžio 14 dienos paskirta Ieva Skarelytė, pastaruoju metu ji dirbo parlamente patarėja.  

Nuo gruodžio 17 dienos Ministrės Pirmininkės patarėjos pareigas švietimo ir mokslo klausimais eina  Aistė Kairienė. Ji yra dirbusi Seimo Švietimo ir mokslo komiteto patarėja, buvo vadove ir eksperte įvairiose nevyriausybinėse organizacijose.

Nuo gruodžio 17 d. patarėju nacionalinio saugumo klausimais paskirtas Kęstutis Lančinskas. Jis yra dirbęs Užsienio ir Vidaus reikalų ministerijose, buvo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas, Europos Sąjungos patariamosios misijos Ukrainoje vadovas.

Dalius Krinickas paskirtas patarėju aplinkos klausimams nuo gruodžio 15 d. Jis yra vadovavęs Aplinkos ministerijos departamentams, dirbo šioje ministerijoje viceministru, pastaruoju metu ėjo vyriausiojo patarėjo pareigas Valstybinėje energetikos tarnyboje.

Ekonomikos ir finansų sritį nuo gruodžio 17 d. kuruoja Vaidas Navickas, šis atestuotas finansų analitikas dirbo žymiose kompanijose JAV, Lietuvoje buvo savanoris įvairiose viešąjį interesą ginančiose organizacijose.