BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aptarta situacija Baltarusijoje ir Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo planas

Data

2020 12 18

Įvertinimas
1
ES LT.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė telefoninio pokalbio su Europos liaudies partijos pirmininku Manfredu Weberiu metu aptarė situaciją Baltarusijoje, kalbėjo apie Europos  Sąjungos biudžeto ir ekonomikos gaivinimo plano tinkamą panaudojimą krizės padariniams sušvelninti.
    
Premjerė padėkojo už Europos liaudies partijos paramą Baltarusijos žmonėms ir pritarimą Lietuvos siekiams užkirsti kelią nesaugios Astravo AE elektros importui į Europos Sąjungą.

„Sacharovo premija Baltarusijos opozicijai, įteikta šį trečiadienį Europos Parlamente, rodo tvirtą Europos sąjungos vertybinį pamatą. Neabejoju, kad Europos Sąjunga ir toliau ryžtingai rems už laisvę, demokratiją ir sąžiningus rinkimus kovojančius Baltarusijos žmones“, – sakė Ministrė Pirmininkė.

Manfredas Weberis informavo Ministrę Pirmininkę apie Europos Parlamente vykstančias diskusijas ir pakvietė ją Europos liaudies partijos grupės posėdyje pristatyti Lietuvos europinę politiką ir pasiūlymus dėl Baltarusijos.  

Taip pat aptarta kova su Covid-19 pandemija ir pasirengimas skiepyti gyventojus.