Visos naujienos

RSS Spausdinti
_7SK8691.jpg
2017 02 23
Vokietijos kanclerė domėjosi Vyriausybės reformomis

Šiandien lankydamasis Vokietijos Federacinės Respublikos (VFR) sostinėje Berlyne Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su šios šalies kanclere Angela Merkel ir aptarė Lietuvos Vyriausybės planuojamus pokyčius šalyje bei dabartinę situaciją regione.

{B5836EE4-8FB2-4055-9CF9-854FEE72868D}_preview.jpg
2017 02 15
Premjeras susitikime su D. Tusku: Lietuva palaiko europines vertybes

Ministras Pirmininkas Briuselyje susitiko su Europos Vadovų Tarybos (EVT) Pirmininku Donaldu Tusku. Susitikime kalbėta apie regiono saugumo, migracijos ir gynybos finansavimo klausimus.  

Belgija Lietuva shutterstock_332296250.jpg
2017 02 15
Premjeras: Belgija yra svarbi ir patikima Lietuvos partnerė

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitikime su Belgijos karalystės Ministru Pirmininku Charles‘iu Micheliu (Briuselyje) aptarė pasikeitusią saugumo situaciją Europoje, grėsmes rinkimų saugumui ir stabilumui, Brexit iššūkius. Šis Belgijos ir Lietuvos premjerų susitikimas yra pirmas po dešimties metų pertraukos. 

Kariuomenė šauktiniai shutterstock_347053238.jpg
2017 02 14
Premjeras S. Skvernelis: Lietuva prisiima atsakomybę už savo saugumą

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis vizito Briuselyje (Belgijos karalystėje) metu susitiko su Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu. Susitikimo metu kalbėta apie saugumo politiką Baltijos regione, Europoje ir pasaulyje.

Nuotr. Arno Mikkor / Estijos Prezidentūra
2017 01 31
Premjeras S. Skvernelis: labai vertiname Baltijos šalių aktyvų dialogą

Vizito Taline (Estija) metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis vakar susitiko su Estijos Prezidente Kersti Kaljulaid. Susitikime kalbėta apie regiono saugumą, Europos Sąjungos (ES) ateitį, aptarti regioniniai energetikos ir transporto infrastruktūros projektai.  

Nuotr. Estijos Respublikos Vyriausybė
2017 01 30
Premjeras S. Skvernelis: džiaugiuosi, kad Estija išlieka patikima partnerė regione

Lankydamasis su vizitu Taline (Estija) Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Estijos Ministru Pirmininku Jüriu Ratu. Susitikimo metu buvo aptarti abiem šalims ir visam regionui svarbūs klausimai: saugumo padėtis regione, energetikos sektoriaus plėtros galimybės, „Rail Baltica“ projekto įgyvendinimas ir kt.

Įrašų
puslapyje