Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


S. Skvernelis pasveikino naująjį Azerbaidžano Ministrą Pirmininką

Data

2019 10 10

Įvertinimas
0
Azerbaidžanas Lietuva shutterstock_329766305.jpg

Premjeras Saulius Skvernelis pasveikino naująjį Azerbaidžano Ministrą Pirmininką Ali Asadovą ir palinkėjo visokeriopos sėkmės einant šias svarbias ir atsakingas pareigas.

„Jau daugelį metų Azerbaidžanas yra svarbus Lietuvos partneris bendradarbiaujant įvairiose srityse. Mūsų šalių santykiai paremti pasitikėjimo ir abipusės pagarbos principais, ir aš, kaip Vyriausybės vadovas, tikiuosi, kad ir toliau plėtosime praktinį bendradarbiavimą, kuris bus naudingas mūsų šalių ūkiui ir žmonėms“, – sakoma S. Skvernelio sveikinime.

Sveikinime pabrėžiama, kad Lietuva toliau rems glaudžius, abiem šalims naudingus Europos Sąjungos ir Azerbaidžano santykius, taip pat bendradarbiavimą pagal dešimtmetį veikiančią Europos Sąjungos Rytų partnerystės programą.