Premjeras: tariu nuoširdų ačiū už Jūsų neįkainojamą indėlį į Lietuvos sėkmės istoriją

Data

2018 07 04

Įvertinimas
0
1V5A9627.JPG

Ministras Pirmininkas Sauliaus Skvernelis Vyriausybės rūmuose dalyvavo valstybės atkūrimo 100–mečiui skirtame renginyje, kuriame išsakė padėkos žodžius Kovo 11-osios akto signatarams, buvusiems Vyriausybių vadovams ir ministrams, visiems garbingos mūsų valstybės istorijos kūrėjams.

„Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis –  tai mūsų sėkmės istorija ir puiki proga ne tik iškilmingai minėti, bet ir susivienyti iš naujo. Tai unikali galimybė pasisemti jėgų naujam Lietuvos šimtmečiui ir padėkoti šios istorijos kūrėjams. Moderniosios Lietuvos gyvenime – daug svarbių ir iškilių asmenybių. Jų mintys, darbai ir valstybės klestėjimo vizija – šiandienės politikos pamatas, stabilumo garantas. Jų darbų įkvėpta šiandien auga nauja Lietuvos karta. Veržlūs ir drąsūs Lietuvos žmonės, savo pavyzdžiu ir pasiaukojimu stiprinantys lietuvių vienybę visame pasaulyje“,- sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas padėkojo už reikšmingą visų Nepriklausomybės akto signatarų, ankstesnių Vyriausybės vadovų ir kabinetų narių indėlį į Lietuvos nepriklausomybės istoriją, demokratijos įtvirtinimą bei milžiniškų jėgų pareikalavusias pertvarkas. Tylos minute pagerbti – drąsūs,  išmintingi ir valstybės atkūrimo darbams pasišventę žmonės, kurių švenčiant Lietuvos valstybingumo sukaktį tarp mūsų jau nėra. 

„Šiandien Lietuva atvira, drąsi ir patikima valstybė, savo istoriją ir gerovę kurianti kartu su kitomis Europos Sąjungos valstybėmis, jos balsas girdimas pasaulyje, o pasiekimai vertinami tarptautinės bendruomenės. Per 100 metų Lietuvoje įvyko milžiniškų pasikeitimų, kuriais šiandien galime didžiuotis visi. Sveikindamas visus Lietuvos valstybingumo šimtmečio proga, tariu nuoširdų ačiū Jums už Jūsų neįkainojamą indėlį į Lietuvos sėkmės istoriją“,- kalbėjo Vyriausybės vadovas.